Opis projektu
Nasz projekt realizowany jest przy wspó?pracy kreatywnych oraz chetnych do zaanga?owania ludzi.Wykorzystuj?c potencja? i ch?? d??enia do celu, oraz kreatywno?? cz?onków grupy zarz?dzamy stron? internetow?, która zawiera wszystkie utworzone przez nas projekty. Punktem przewodnim naszej strony jest pomoc uczniom naszej i nie tylko naszej szko?y, w rozw?zaniu problemów zwiazanych z edukacj?. Na stronie umieszczamy krótkie filmy, które dzi?ki temu, ?e ??cz? edukacj? z zabaw? s? ?atwiej przyswajalene, w prosty i sympatyczny sposób przekazuj? potrzebne warto?ci edukacyjne. Pokazujemy dzi?ki temu, ?e przyjemne zawsze mo?na ??czyc z po?ytecznym. Strona zawiera równie? programy wykonane przez uczniów, których celem jest pomoc w nauczaniu takich przedmiotów jak matematyka i fizyka. Oprócz filmów i programów dost?pne s? równie? w?asnor?cznie wykonane tapety, w wersji do pobrania na komputer. W dalszym etapie tworzenia naszej strony zamierzamy sukcesywnie uzupe?nia? tre?? nowo stworzonymi filmami i poradnikami. Zamierzamy odpowiedzie? na pytania naszych kole?anek i kolegów.Zadawanie pyta? umo?liwi im specjalny panel dodany na stronie. Ka?dy ma okazje zapoznania si? ze stron? dzi?ki temu, ?e udost?pniamy j? i przedstawiamy na ró?nego rodzaju akcjach szkolnych ( dni otwarte, targi edukacyjne, pikniki rodzinne itp.) Otrzymany grant. Oprócz rado?ci i satysfakcji ze zwyci?stwa umo?liwi nam realizacj? naszego zadania,pog??bianie wiedzy i do?wiadcze? w lepszej jako?ci.
Najciekawsze filmiki
Najnowsze zdjęcia z Galerii
Nowość
UJ

Przykład Ramki

Nie masz jeszcze konta?
Nie możesz się zalogować?

Tapeta

Użytkowników online: